Wobec diet pudełkowych, cateringu dietetycznego narosło wile mitów dotyczących przede wszystkim kosztów tej formy żywienia. Panuje opinia, że zamawianie posiłków do domu to oferta, na którą, mogą sobie pozwolić tylko osoby dobrze sytuowane, których tryb życia, mnogość zajęć i obowiązki nie pozwalają na samodzielne przygotowanie posiłków. Wybierając dietę oszczędzają czas potrzebny na zakup produktów i przygotowanie posiłków. To nie do końca jest prawdą. Oszczędność czasu jest poza dyskusją, ale wybór diety WSMAQ to także wymierna oszczędność w portfelu. Wystarczy policzyć.

Nasze diety to koszt od 38 zł za dzień! TAK to tylko 38 złotych. Wystarczy dobrze policzyć, by przekonać się, że samodzielne przygotowanie 5 posiłków dziennie może kosztować dużo więcej. Zazwyczaj do pracy przygotowujemy  tylko obiad – robimy to dzień wcześniej,  a później w ciągu dnia i tak dokupujemy przekąski, kanapki, itp. Poza tym, że to dodatkowy koszt, który może nam umykać w budżecie, bo kto by tam zwracał uwagę na 8 czy 10 złotych, to niewiele ma to wspólnego ze zdrowym żywieniem.

Dieta to zbilansowany i zrównoważony sposób odżywiania – kupujesz nie tylko same posiłki, ale przede wszystkim zdrowe odżywianie. A realny koszt jaki ponosisz to 38-45 złotych za jeden dzień. Wystarczy tylko dobrze policzyć. Zrób prosty eksperyment – zapisz wszystkie wydatki jakie ponosisz na jedzenie w ciągu całego 7-dniowego tygodnia  – jesteśmy przekonani, że może być trudno zamknąć się w kwocie 315 zł. A u nas w tej cenie otrzymasz 35 posiłków, dobrze skomponowanych, z policzoną kalorycznością wraz z zawartością białek, węglowodanów i tłuszczów. To kwota gwarantująca zdrowe odżywianie, a zdrowie i dobre samopoczucie trudno wyrazić tylko w złotówkach. Wybierz WSMAQ i jedz na zdrowie – ta decyzja naprawdę niewiele kosztuje.